Yenilenen Volkswagen Touareg büyülüyor

admin 20 Eylül 2015 0
Yenilenen Volkswagen Touareg büyülüyor

SUV segmentine her geçen gün ilgi artarken Alman otomotiv devi Volkswagen dünya yollarında en beğenilen modellerinden olan Touareg’in yeni tasarımı ile yine piyasaya damga vuracak gibi görünüyor.

Volkswagen Touareg en yakın rakipleri arasında yer alan BMW X5 ve Range Rover Sport modelleri ile kıyasıya bir mücadeleye girmişken yeni tasarımı ile öne geçmeyi başaracak gibi görünüyor. Avrupa’da Aralık ayında satışa sunulması planlanan yeni Touareg mekanik değişikliklerin haricinde teknolojik hamle ile piyasaya sürülecek. Google’ın yeni yazılımı ile farklı özelliklerin bulunacağı Touareg’de yeni güvenlik donanımı olarak marka tarafından duyurulan özelliklerin yanında Active Cruise Control’de yer alacak. Touareg görünümü ve dikkat çekici yenilikleri ile özellikle SUV severlerin tercihlerinde yer almayı sürdürmeyi başaracaktır.

Volkswagen Touareg

2015_volkswagen_touareg
volkswagen touareg fiyat listesi,volkswagen touareg 2015 fiyat,volkswagen touareg 2014,volkswagen touareg fiyat listesi 2015,volkswagen touareg fiyat,volkswagen touareg yakıt tüketimi,volkswagen touareg 2014 fiyatları,volkswagen touareg 2.el sahibinden

Sende Yorum Bırak »