Yeni Renault Megane Satışta

admin 17 Aralık 2013 0
Yeni Renault Megane Satışta

Otomobil firması Renault Merkez’den yapılan açıklamaya göre, Bursa Oyak Renault Fabrikaları’nda üretilen Megane HB Play Edition, Megane HB’in Joy, Touch ve Icon versiyonlarına ek olarak satışa sunulacak.

Yıldız, beyaz ve siyah gibi renk seçenekleri ile kullanıcılarına sunulacak 1.5 dCi 90 bg manuel, 1.5 dCi 110 EDC (otomatik), 1.6 110 bg manuel ve 1.6 115 bg CVT X-tronic motor seçenekleri bulunan yeni HB megan 49 bin 750 liradan başlayan fiyatlarla satışta. Megane HB Play Edition, estetik ve özel donanımlarıyla dikkati çekiyor. Bu versiyona özel 17” siyah alüminyum alaşımlı jantları, farları ve Play Edition iç ambiyans ve özel seri iç döşeme ekipmanlarına ek olarak, güvenlik ve konfor özelliklerini bir arada sunuyor. Elektronik Denge Programı (ESP), Elektronik Patinaj Önleme Sistemi (ASR), Acil Fren Destek Sistemi (AFU), Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder) sürücü ve yolcu hava yastıkları güvenlik donanımları arasında yer almaktadır

Konfor donanımları arasında ise eller serbest Renault Kart Sistemi, elektrikli ısıtmalı dış dikiz aynası gibi tek dokunuşla çaılabilen engelleyici elektrikli ön ve arka camlar, konsola entegre ekranlı 4×20 watt (W) ses sistemi, iPod uyumlu USB bağlantı girişi, Bluetooth müzik ve telefon bağlantısı öne çıkıyor.

Sende Yorum Bırak »