Yeni Opel Corsa Van

admin 19 Ocak 2015 0
Yeni Opel Corsa Van
Çok yakın bir sürede yep yeni bir görünüm ile bize tanıtılan Corsanın şimdide corsavan modeli ortaya çıktı. Yarı ticari olarak gözüksede tam anlamıyla bir ticari araç.
Van araçların en önemli noktaları arka camlarının olmamasıdır. Tasarım oraya gelene kadar güzel olur ancak oraya geldikten sonra kötüleşmeye başlar. Corsavan da durum böyle değil , tasarım arka camı görünce aynı güzellikle devam ediyor. Bunun böyle olmasının sebebi üç kapılı bir araç kadar güzel dizayn edilmesi. Amaca yönelik değişikler var , mesela aracın arka tarafında kargoluk bölümü var. Bu kargoluk bölümü zarar görmesin diye koruma bölümleri mevcut. Aynı zamanda inanılmaz geniş bir alan. Taşıma kapasitesi 571 kg tam olarak.
Şu sıralarda Brükselde ve fuarda ön sipariş verilebiliyor. Opsiyonlarına gelecek olursak ön kamera sistemi , şerit takip edebilme gibi lüks seçenekler mevcut.
2015 başlarında satışına başlanacak bu araçta benzinli ve dizel seçenekleri mevcut. 1.4 litrelik benzinli motor 70 beygir üretebilecek aynı zamanda 1.3 litrelik dizel motor ise tam olarak 95 beygir üretecek. 100 kilometrede 3.3 litre gibi inanılmaz rakamlara ulaşan modeller mevcut.

Sende Yorum Bırak »