Volkswagen Polo

admin 10 Aralık 2014 0
Volkswagen Polo

1975 yılından bu güne kadar üretimine devam edilen Volkswagen’in efsane arabalarından biri olan Polo yeni jenerasyonu ile karşınızda. Bundan önce birçok arabasını makyajlayan VW bu sefer de yıllardan beri ürettiği aracı olan Polo’yu makyajladı. Bu yeni görünümünün yanında gelen bazı yeni özelliklerde önceki modellere göre daha yenilikçi ve güvenlik canlısı gözüküyor.

Volkswagen Polo bu sefer tanıtılırken Yeni Polo ismini kullandı. Ancak önceki polo modellerinden çok farklı bir tasarıma sahip değil. Ancak bu modelde de volkswagen yine kalitesini ortaya çıkartmış. Volkswagen Polo sizin ve aileniz için yeterli bir araba olacaktır.

Volkswagen Polo aracının  başlıca özelliklerine bakıcak olursak ;

Tasarım önceki polo modellerine göre daha keskin ve güzel duruyor. Renk seçenekleri ise önceki polo modellerine göre çok daha fazla olmuş. Yakıt tasarrufu konusunda eski pololar kadar başarılı. Ancak bu Volkswagen Polo’nun başlıca özelliği diye bakacağımız özellik kesinlikle çevreci motorudur.

Çevreci motor özelliği aslında tüm arabalarda bulunması gereken bir özellik çünkü araç sayısı gün geçtikçe artıyor sonuç olarak hepsinin çevreci motora sahip olı hiç fena olmazdı.

Birazcık toparlayacak olursak Volkswagen Polo ailenizle alıp yıllarca kullanabileceğiniz bir araç ve yakıt konusunda çok başarılı. Son olarak segmentine göre fiyatı çok iyi.

Bizi takip etmeye devam edin.

 

 

Sende Yorum Bırak »