Opel Corsa yola çıkmadan 85 bin sipariş aldı!

admin 07 Şubat 2015 0
Opel Corsa yola çıkmadan 85 bin sipariş aldı!

Opel’in en fazla satan modellerinden birisi olan Corsa , makyaj yaptırdı ve yeniden piyasaya çıkmaya hazırlanıyor ve ülkemize şubat ayından itibaren gelecek. Avrupa’da 12 milyon taneden daha fazla satan Corsa 2015 de çok fazla büyüme hedefliyor. 2014 de yakaladıkları bu başarıyı 2015 yılında arttırmak için ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar.

Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik yeni nesil corsaların Türkiyede çok fazla sayıda satılacağını söylüyor. Bunu şuna dayanarak söylediğini ekliyor , konfor seviyesinden yeni nesil motoruna kadar inanılmaz bir araç olduğu için bu kadar rahat konuşuyor. Avrupada satışa çıkmadan tam olarak 85 bin ön sipariş alan bu araç ülkemizde toplam olarak 15 bin adet satılması planlaıyor.

Şanzıman konusunda çok yenilikçi bir araç olan Corsa 1.6 dizel otomatik olarak çıkacak. Marttan itibaren pazarda olacak araç çok büyük bir  sansasyon yaratmaya hazırlanıyor. Opel Türkiyede ki satışlarının bu yönde fazla olduğunu öğrendiklerini söylediler ve bu alanda daha fazla çalışma yapacaklarını söylüyor. Gerçekten muhteşem bir araç , bir Opel bayisine gidip görmenizi öneriyoruz.

 

Sende Yorum Bırak »