Nissan Qashqai

admin 29 Kasım 2014 0
Nissan Qashqai

Nissan’ın son yıllarda çok da iyi bir şekilde para kazanmasını sağlayan Qashqai yenilenmiş dış görünümü ve performansı ile birlikte geliyor. Nissan’ın bu arabaya ne kadar önem verdiği anlıyoruz çünkü bu araç çıktığı günden beri piyasayı alt üst etmiş bir model ve Nissan bu arabayı nasıl kullanması gerektiğini iyi biliyor…

Kokpit Tasarım: Yeni Nissan Qashqai’nin sürücüyü saran kokpit yapısı, gösterge tablosu ve kumanda birimlerinin canlı ışıklarıyla renkleniyor. Ergonomik tasarım anlayışı sürücüye kolaylık sağlıyor. Derinlik unsuruyla tasarlanmış gösterge tablosu size bir spor otomobil kullanıyormuşsunuz hissini veriyor. Yüksek kaliteli malzemeden seçilmiş siyah renkli kokpit ve yumuşak dokunuşlu kumanda düğmeleri şıklık ve pratikliği bir arada sunuyor.
Dış Tasarım: Yeni Nissan Qashqai’nin yüksek ön kaput tasarımı ona güçlü bir görünüm katıyor. Çıkıntılı arka stop lambaları ve onu çevreleyen keskin çizgileri Yeni Nissan Qashqai’ye kaslı bir görünüm veriyor. Agresif tasarım anlayışı ile o tam bir Asi Şehirli. Üçgen arka kelebek cam tasarımı ve yüksek arka cam yapısı Yeni Nissan Qashqai’nin Crossover görünümünü pekiştiriyor.
Güvenlik: Yeni Nissan Qashqai, üstün teknolojik özelliklerle desteklenmiş sekizinci jenerasyon elektronik denge programı ESP* ile donatılmıştır. Eğer araç virajlı yollarda yol tutuşunu yitirirse ESP sistemi kaymayı durdurmak için frenleme halinde ihtiyaç duyulan tekerlek ya da tekerleklere gerekli olan frenleme basıncını uygular. Ayrıca gaz pedalına basılı halde ise aracın motor torkunu kontrol ederek aracın yeniden dengeli bir sürüş pozisyonuna geçmesine destek olur. Her tekerleği ayrı ayrı kontrol eden bu ESP sistemi benzerlerine göre çok daha güvenli ve dengelidir. *Tekna versiyonundan itibaren standart sunulmaktadır.

Sende Yorum Bırak »