Mitsubishi Lancer

admin 28 Kasım 2014 0
Mitsubishi Lancer
Yaklaşık bir asırdır otomobil üreten Japon otomobil üreticisi 40 yıldır rallilerde bir çok başarı elde eden Mitsubishi Lancer modelinin 2014 yol versiyonunu tanıttı. Bir yarışçının genlerine sahip olan Lancer Sports Sedan 2014 sunduğu teknolojik özellikler ve performans ile dikkat çekiyor. Tamamen yeni ve ultra sert gövde yapısına sahip Lancer, spor bir aracın vazgeçilmezi olan gelişmiş dört tekerlek ve bağımsız süspansiyon sistemiyle donatıldı. Keskin bakışlı ön yüzü, arkaya doğru devam eden kaslı çizgileri ve karakteristik arka far grubu ile kullanıcıların beğenisine sunulan Mitsubishi Lancer 2014 sahip olduğu güçlendirilmiş gövde yapısı ile güvenlik konusunda bir adım daha ileri gitmiş.
Aktif ve pasif güvenlik sistemleri sayesinde daha güvenli bir sürüş sunan Mitsubishi Lancer 2014’te ABS, EBD, ASR, TC, ESP, sürücü diz hava yastığı dahil toplam 7 hava yastığı, acil duruş sinyal sistemi, hıza duyarlı direksiyon, hıza duyarlı silecekler, aktif koltuk kafalıkları gibi güvenlik sistemleri yer almaktadır.
Türkiye’de 1.6 litre benzinli motor seçeneği ile satılan araç 117 beygir gücünde ve 154 nm tork değerindedir. 1260 kg ağırlığındaki araç 0-100 hızlanmasını 10.7 saniyede gerçekleştirmektedir. 4 ileri otomatik vites ve 5 ileri düz vites seçenekleri ile satılan aracın otomatik versiyonu yakıt tüketim ortalaması 7 litredir. Bu değer düz viteste 5.7 litreye düşmektedir.

Sende Yorum Bırak »