Mini Cooper

admin 24 Kasım 2014 0
Mini Cooper

Konfor, güvenlik, donanım, malzeme kalitesi gibi alanlardaki gelişmelerin yanı sıra, ürün içeriğinin tutarlı ve kapsamlı şekilde yeniden düzenlenmesi sayesinde elde edilen sportif şıklık ve sürüş konforu ile yeni MINI, diğer arabalara göre gerçekten ne kadar özel olduğunu kanıtlıyor.

Orijinal MINI’nin simge haline gelmiş stili, oranları ve gövde yapısıyla dış tasarımı, önceki modellere göre evrimleşimiş ve yenilenmiştir. Altıgen radyatör ızgarası, farlar ve geniş krom çerçeveli stop lambaları, sinyalizasyon öğeleri ve otomobili çevreleyen siyah gövde elemanları gibi karakteristik tasarım özellikleri yeniden şekillendirilerek her noktası yüzey tasarımlarıyla daha da vurgulanmış. Yeni MINI, meraklılarına beş gövde renk seçeneği ve ek ücret olmaksızın alınabilen kontrast renkte tavan ile sunuluyor.

Yeni MINI’de yeniden tasarlanmış farlar, gündüz farları, opsiyonel olarak entegre sinyal lambası içeren gündüz farı dahil LED farlar, adaptif ışık dağıtımı ve LED sis farları, opsiyonel olarak LED teknolojisine sahip stop lambaları, LED iç aydınlatma ve turuncu renkli ortam ışığıyla opsiyonel aydınlatma paketi yer alıyor. Bu aydınlatma paketi sayesinde de MINI’nin önceki modellerine göre dış görünüşe ne kadar önem verildiğini görebileceksiniz…

Sende Yorum Bırak »