Kia Picanto Makyajlanıyor

admin 11 Ocak 2015 0
Kia Picanto Makyajlanıyor

Asya ve Kore ülkelerinde farklı bir ad ile satılan Picanto oralarda “Morning” olarak biliniyor. Fotoğrafın üzerinde bu yüzden Morning yazıyor. Yakın zaman da düzenlenecek dünyanın en büyük fuarlarından birisi olan Cenevre Otomobil Fuarın’da tanıtılacak araba makyajlanmış ve çok güzel olmuş. Fotoğraflar normalde ortaya çıkmazdı ancak küçük bir hata yaptıkları için elimize düştü.

Aslında daha önceki tasarıma bakarsak çok büyük farklar olmadığını göreceksiniz ancak küçük hatalar düzeltimiş ve çok daha güzel bir araç ortaya çıkartılmış. Tamponda yapılan değişiklik gerçekten çok dikkat çekiyor. Aracın tüm sis farkları yenilenmiş ve çok dikkat çekiyor. Eski jantları gerçekten çok kötüydü ancak yeni jantlar ciddi anlamda güzel olmuş.
Aracın içinde herhangi bir değişiklik yapılmamış ancak daha kaliteli malzemeler kullanılmış. Araca çok değişik bir radyo eklenmiş.
Arabanın detaylarına inecek olsak sadece benzinli olarak üretilen bu araç 1.0 turbo motora 100 beygir üretiyor. Bunun dışında eski motorlar devam edecek yani 1.0 ve 1.2 benzinli motorlar.

Gerçekten çok güzel bir araç , bizi takip etmeye devam edin.

Sende Yorum Bırak »