Güven-taş Evden Eve Asansörlü Nakliyat Servisi

admin 16 Şubat 2017 0
Güven-taş Evden Eve Asansörlü Nakliyat Servisi

Ev taşımacılık hizmetinde yeni bir boyut kazanan nakliyat sektörünün son yıllarda en çok merak edilen hizmeti olarak asansörlü ev taşıma hizmeti gelmektedir. Özellikle son zamanlarda yüksek binaların ve sitelerin giderek artmasından sonra yüksek katlarda bulunan ev sahiplerinin eşyalarını taşımak son derece zahmetli ve sorunlu bir iş olarak görülmektedir. Bu konuda Güven-taş evden eve, 30 yıllık deneyimi ve tecrübesi ile birlikte sizlere asansörlü ev taşıma konusunda İzmir ilimizde faaliyetlerine başladı.

 

Asansörlü Nakliyat Nedir?

İzmir’in her ilçesinde asansörlü ev taşımacılık hizmeti veren firmamız özellikle yüksek katlı binalardan eşyalarınızın en ufak zarar görmesine izin vermeden araçlarımıza yüklenerek yeni adresinize doğru yola çıkacaktır. Gelişen teknolojinin nakliyat alanında sunduğu en önemli hizmetlerin başında gelen bu hizmeti sizlere kazandırmaktan büyük onur duyan firmamız özellikle bu alanda eğitim almış personeli ile can ve mal güvenliğini ön planda tutarak müşterilerinin eşyalarını sorunsuz bir şekilde taşıma işlemi yapmaktadır. Son derece yüksek katlı binalardan eşyalarınızın indirilmesinde meydana gelen zararların önüne geçmek için son teknolojik asansörlü ev taşıma hizmetini siz değerli müşterilerine sorunsuz bir şekilde veren firmamız bu konuda sigortalı ve garantili olarak da nakliyat hizmeti sunmaktadır. Uygun fiyat ile her müşterinin bu hizmetten yararlanmasına olanak sağlayan firmamızın sunduğu bu hizmetten faydalanmak için yapmanız gereken Güven-taş firmasının iletişim bilgilerini kullanarak firmamızdan randevu almak olacaktır.

 

Aldığınız randevudan sonra ücretsiz olarak sizlere sunduğumuz ekspertiz hizmetini evinize gönderecek olan firmamız burada binanızın yüksekliği ve eşyalarınızın ineceği katları hesaplayarak bu konuda firmamız çalışanlarına bilgi verecek ve çalışanlarımız da buna göre bir AR-GE çalışması yapıp kısa süre içerisinde eşyalarınızın taşınması için gerekli işlemlere başlayacaktır. Asansörlü ev taşıma hizmetini verirken özellikle en uygun fiyatlar ile müşterilerini mağdur etmeden bu hizmeti sunacak olan Güven-taş firmamız sizleri de mutlu müşterileri arasına katarak bu konuda hizmetlerine devam edecektir. Firmamızın sunduğu diğer nakliyat ve taşımacılık hizmetleri hakkında bilgi almak için yapmanız gereken Güven-taş firmamızın telefon numaralarından bizlere ulaşmak ve bu konu hakkında bilgi almak olacaktır. İşte firmamızın iletişim bilgileri;

 

Adres : 1831 Sk. No: 12/A Soğukkuyu Karşıyaka ( Firma görselleri için : tıklayınız )
Telefon : 0 232 367 77 67

Sende Yorum Bırak »