Ford Mustang

admin 10 Aralık 2014 0
Ford Mustang

Yıllardan beri değişmeyen tarzı ve performansını bize yansıtmayı başaran Ford bu 6. jenerasyon Mustang ile çok daha fazlasını arzuluyor. Çok uzun yıllardır üretimini sürdüren Mustang artık eski görünümü değiştirerek otomobil severleri çok daha sert bir balık atacağa benziyor. Bu yeni görüntüsü arabanın ileride ki muhtemek görünüşünün de habercisi olabilir.

6. Nesil Ford Mustang sizin için tasarlanmış. Yıllardan beridir gelen hırçın görünümü yeni özelliklerle donatınca muhteşem bir araba ortaya çıkmış. Ford Mustang çizgilerinden vazgeçmemiş olmaları firma için bir artı. Filmlerden dizilerden hayranlıkla izlediğimiz Ford Mustang , yeni jenerasyon arabalara benzeyince muhteşem bir görünüm ortaya çıkmış.

6. Nesil Ford Mustang’ın başlıca özellikleri şunlardır ;

Eğlenceyi ve hırçınlığı aynı tasarımca buluşturmaları muhteşem olmuş. Ford Mustang karşınıza iki farklı motor çeşitiyle çıkıyor. Birinci model v6 olarak tanıtılıyor ve 3.7 motora sahip 400 beygir. Bir diğer model ise şöyle 4.8 motora sahip ve 450 beygir güç üretiyor. Yani ailelere uygun bir araç değil ancak araçtan zevk almak istiyorsanız almayı düşünebileceğiniz bir araba.

Amerika fiyatları ise hiç korkur tucu değil ancak Türkiyeye gelince nasıl bir rakam olacak bu konu hakkında bilgimiz yok.

Bizi takip etmeye devam edin.

Sende Yorum Bırak »