Audi A3 Cabrio

admin 07 Aralık 2014 0
Audi A3 Cabrio

Audi denince aklımıza ilk gelecek araç A3 olur. Çünkü neredeyse en fazla satılan ve en iyi tepkiler araba Audi A3 dür. Şimdi tanıtım ını yapacağımız araç A3 ün Cabrio modeli. A3 ün ilk kez bi cabrio modeli çıkıyor.  Ancak ilk olması kötü olduğu anlamına geliyor. Tasarım konusunda gerçekten diğer cabrio araçlara taş çıkartak seviyede. Özellikleri konusunda ise standart a3 özelliklerini taşıdığı için gayet yeterli bir araba. Aslında biraz dar bir araba gibi gözüksede kesinlikle iç hacimi büyük bir araç.

A3 denince aklımıza konfordan önce tasarım  geliyo ancak bu araçta hem konfor hemde tasarım konusunda başarılı olmuşlar.  Öne çıkan özelliklerini konuşacak olursak hız sabitleyici ve görüntü paneli muhteşem özellikler. Son olarak ise start – stop teknolojisi ise fonksiyon olarak veriliyor.

Eğer aklınızda bir A3 almak varsa kesinlikle renk konusuna dikkat edin. Çünkü bazı renkleri gerçekten çok kötü olabiliyor.  Gençseniz veya aileniz varsa hiç fark etmez. Her şekilde alabileceğiniz bir araç.

Bizi takip etmeye devam edin.

Sende Yorum Bırak »