Aracıları çıkarın İlanSet.com ile sahibinden satış yapın!

admin 25 Aralık 2016 0
Aracıları çıkarın İlanSet.com ile sahibinden satış yapın!

Aracınızın modelini yükseltmek istiyorsanız, maddi anlamda değer kaybetmemesi ve ucuza satmamak için her zaman sahibinden satmayı tercih etmelisiniz. Bu sayede elinize geçen para çok daha hatırı sayılır bir ücret olacaktır. Dolayısı ile de kendiniz ücretsiz ilan ver özelliği ile sahibinden olarak araçlarınızı satılığa çıkarabilir ve değerinde bir fiyata alıcı bulmasını sağlayabilirsiniz.

Özellikle sahibinden satılık araba her zaman çok daha fazla alıcı buluyor. Birçok kişi biliyor ki, elden ele geçmiş olan araçlar maddi olarak biraz daha yüksek bir ücrete satılıyor. Aralarda oluşan komisyonlarda göz önüne alındığında neden sahibinden almak yerine varken, aracıların vesile olduğu bir aracı satın alasınız ki? Üstelik artık ilanset.com adresi gibi büyük ve donanımlı bir sahibinden satış sitesi sizlere ücretsiz ilan açma hakkı tanıyor iken. Tek yapmanız gereken ister üye olarak ilam vermeniz ister üye olmadan ilan vermeye başlamanız olacak. Hiçbir zorlamada olmadan gayet kolay ve kaliteli bir şekilde sizlerde ilanlarınızı verebileceksiniz.

Kolayca sahibinden ilanınızı verdiğiniz gibi ne kadar fazla sayıda arandığınızı ve aracınıza alıcı çıktığını da kendiniz görmüş olacaksınız. Nasıl sizler araç alırken bu detaya dikkat ediyorsanız bir başkası da dikkat ediyor olacak. Üstelik sitede aracınızı satmaya çalışırken aynı zamanda yeni aracınız için sizlerde bakınmaya başlayabileceksiniz. Hemen hemen aynı bir zamanlama ile hem aracınızı elden çıkarır hem de yeni aracınız için pazarlık yaparak satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Sahibinden satılık araba ilanı vermek için http://www.ilanset.com/ parmaklarınızın ucunda sizleri bekliyor. Aracınızın fotoğrafını yükleyin fiyatınızı belirleyin iletişim numaranızı girin. İşte ilan vermek bu denli kolay. Sonrasında ise gelen telefonlar ve mesajlar ile ilgilenmeye ve aracınızı 2. El olarak sahibinden satmaya başlayın.

sahibinden-araba

Sende Yorum Bırak »