Araç Bakımını Uzmanlara Bırakın

admin 12 Eylül 2013 0

Kullandığınız araçların periyodik bakımları önemlidir. Bu bakımlar aracınızın güvenli sürüşünü sağlar. Can güvenliğiniz de bakımlı araçlarda çok yüksek olur. Ancak bakım ve onarım hizmetlerini alacağınız oto servis merkezlerinin güvenilirliği de son derece önemlidir. Oto tamir hizmeti veren servislerin yüksek teknolojili altyapıları ve uzman servis personeli olmalıdır. Ayrıca hizmeti de makul fiyatlarla yapmalı, değiştirdiği yedek parçalar da kaliteli olmalıdır. Ülkemizde genellikle özel servisler çevredeki insanların tavsiyeleri ile olmaktadır. Ancak oto servis merkezleri tüm araçların bakım ve onarımını gerçekleştiremez. Genellikle uzman personeller bir marka üzerinde eğitim görmüşlerdir. Bu nedenle tavsiye üzerine gidilen servis,sizin aracınızın bakımını yapamayabilir. Araç bakımında sıkıntı yaşamamanın en kolay yolu da iyi bir araştırma yapmaktan geçer. Bu araştırmayı da Ottopot.com internet sitesi sağlamaktadır.

 

Marka ve Model Ayrımı Yok

 

Ottopot.com hangi marka araç olursa olsun meydana gelen sorunun kısa bir zaman içinde üstelik uzman oto servis merkezleri aracılığı ile ortadan kaldırılmasına imkan verenbir platform olma özelliği taşıyor. Üstelik bu site aracılığı ile alınan hizmetin fiyatları da makul bir seviyede oluyor. Çünkü kullanıcı almak istediği hizmeti ottopot.com aracılığı ile sistemde bulunan oto tamir servislerine bildiriyor. Ardından da oto bakım ve tamir servisleri fiyat teklifleri sunuyor. Bu sayede de en kaliteli hizmet çok uygun fiyata alınabiliyor. Sisteme üye olan tamir servisleri gelişmiş altyapıları ile hizmet veriyor. Mahalle arasında klasik yöntemlerle hizmet veren tamirciler sisteme dahil edilmiyor. Ottopot.com’da servislerin tüm detaylarına ulaşma imkanı da elde edilebiliyor.

Oto Servis

            Ekspertiz Hizmeti Ottopot’ta

 

Ottopot.com aracılığı ile tamir ve bakımın yanında ekspertiz hizmetine de ulaşılabiliyor. Servis bildirimi yapıldığında aracınızın kapınızdan alınmasını da talep edebiliyorsunuz. Bu durumda aracınız adresinizden ücretsiz olarak alınıyor, gerekli işlemin yapılmasının ardından iç ve dış temizliği yapıldıktan sonra yine ücretsiz olarak size teslim ediliyor. Ottopot.com verdiği hizmet için herhangi bir ücret talep etmiyor. Ayrıca tamir ve bakım yapıldıktan sonra ödemeniz gereken ücret de site üzerinden yapılmıyor. Ödemeler tamamen hizmeti aldığınız araç tamir ve bakım merkezine ödeniyor. Ottopot’un amacı kullanıcı ile tamir servislerini buluşturmak ve bunu en güvenli bir şekilde yerine getiriyor. Üstelik aracınız alınıp size teslim edilene kadar da takibi yapılıyor.

Sende Yorum Bırak »