araç takip sistemi

Apple şimdi de otomobil mi üretecek?

admin 13 Şubat 2015 0
Apple şimdi de otomobil mi üretecek?

Apple ile otomobil dünyasının elektrikli araç lideri Tesla’nın arasında yaşanan olayları hepimiz çok yakından biliyoruz. Birbirleri arasında çalışanları kapma yarışına giren iki firma , beraber iş yapacakları konusunda ip uçarı veriyorlardı. Ancak son zamanlarda artık kesin gözüyle bakılıyor. Çünkü Apple Tesladan tam olarak 150 yazılımcıyı transfer etti.  Birbirleri ile bu şekilde tartışıyor olmaları büyük bir iş peşinde olduklarını gösteriyor.

Apple iCar isimli güzel bir otomatil üretmek istiyor. Bu konuda da tesladan yardım alması gerekiyor. Tesla eğer ona bu konuda yardımcı olursa , inanılmaz satışlara ulaşmaması için hiç bir sebep yok. Ellerinde ki teknolojiyi de araçlarda kullanırlarsa inanılmaz araçlar ortaya çıkar. Zengin insanların tercih edeceği bir araç olur ancak elektirikli olması gerçekten büyük bir yenilik. Apple’ın yeni araç yapacağı artık % 100 gözüyle bakılıyor.

Aracın çıkacağı kesinleşti ancak bu araç nasıl bir araç olacak , neye benzeyecek ve alt yapısı nasıl olacak. Tesladan bu konuda yardım isteyen Apple , aracın içinde ki multimedya konusunuda CarPlay dan alan firma inanılamz güzel bir araç yapma planları içerisinde.

Bizi takip etmeye devam edin.

 

apple2

 

apple3

Sende Yorum Bırak »