araç takip sistemi

Alfa Romeo Gloria

admin 19 Ekim 2016 0
Alfa Romeo Gloria

Uzun zamandır kullanıcılarını heyecanla bekleten Alfa Romeo Gloria Konsept, Cenevre Motor Show’da sevenleriyle buluşuyor. Dünya tanıtımını gerçekleştirecek olan Showroom’a onlarca ülkeden binlerce ziyaretçi katılacak. Yoğun ilgi gören tanıtımda Alfa Romeo Gloria Sevenleriyle resmen buluşacak.

 

Alfa Romeo otomobil şirketinin ‘’Gloria’’  ismini verdiği bu nacizane otomobil konspet tasarımı ile dünya lansmanında yerini alacak. Her kesime hitap eden gerek spor tercihleri için gerekse de sedan modeli ile daha sade ve ağır otomobil isteyenler için ortak karar alma vakti geldi. Bu otomobil sayesinde gerek performans özellikleri gerekse de üstün donanım özellikleri yeterince ideal.

 

Spor sedan bir konsept olan Gloria, V6 ya da V8 çift turbolu bir motor kullanacak. İtalya ‘nın Torino şehrinde faaliyet gösteren European Design Institute ( EDI ) ve Alfa Romeo işbirliğiyle tasarlanan bu konsept model 4,7m boyunda, 1,9m eninde olacak. Bize biraz Aston Martin çizgilerini anımsatmış olsa da iddalı bir spor model olacağı kesin.

alfa-romeo-gloria

Sende Yorum Bırak »