2015’De Honda Civic’de Hangi Yenilikler Var?

admin 14 Şubat 2015 0
2015’De Honda Civic’de Hangi Yenilikler Var?

Honda markası , en popüler aracı olan Civic için 2015 yılı ile beraber yenilikler planlıyor. Bu 2015 model Civicte neler olacak haberimizden öğrenebilirsiniz. Arac tamamen makyajlanmış ve yenilikleri tam olarak dört madde altında bakılıyor. Civic ve Tourer için iç ve dış tasarım değişikleri , Civic Type R modeline benzer bir Civic Sport seçeneği , araç içerisine yeni model eğlence sistemleri eklenmiş ve inanılmaz bir sürüş keyfi eklenmiş.. Paris’in Autobmobile etkinliğinde tanıtılmıştır. Bütün avrupayı ayaklandırmak isteyen Honda , civic için yapılan çalışmalarda artışlara gitmiş.

Civic ve Tourer’e daha özgün bir görünüm kazandırmaya çalışan firma , öncelikli değişimleri farlarda yapmışlar bunun dışında stoplarda baya bir değişikliğe uğramış.

Lüks bir araç yaratbilmek için iç döşemelerde de büyük değişiklere gitmiş firma. Aracın çoğu yerinde krom bölgeler bulunuyor. Sınıfının lideri olabilmek içi elinden geleni yapmış firma.

Modellerin arasına yeni bir versiyon eklemek isteyen honda Civic Sport modelini sunmuştur. Araç 1.6 ve 120 hp dizel motora sahip yada 1.8 litre 142 beygir güç üreten benzinli motoru mevcut. İnanılmaz yırtıcı bir araç.

civi3 civi2

Sende Yorum Bırak »